Apie mane

Sveiki, esu fotografasLaimonas Ciūnys,

Fotografija yra mano aistra, dalis gyvenimo, be kurios jis būtų kur kas skurdesnis ir monotoniškas. Dėka jos nuolat galiu stebėti aplinką, gyvūnus ir augalus, besikeičiančius gamtos reiškinius, juos analizuoti ir įdomiai užfiksuoti foto aparatu. Vienas mėgstamiausių žanrų yra naktinė fotografija.

Siūlau plataus spektro komercinio fotografavimo paslaugas.
Užtikrinu aukščiausią savo darbo kokybę, pritaikytą kiekvienam klientui pagal užsakymo pobūdį.
Savo darbais jau esu pelnęs klientų pasitikėjimą. Į fotografiją žvelgiu kūrybiškai, randu įdomių sprendimų ir pateikiu itin aukštos kokybės darbus.
Patikėjus fotografavimo darbus man, Jums liks tik džiaugtis turimu rezultatu jau po trijų darbo dienų!

Fotografavimo paslaugos

Interjerų fotografavimas

Interjerų, patalpų, kitokio nekilnojamo turto fotografavimas dizaineriams, architektams, taip pat brokeriams ir pan. Dirbu visoje Lietuvoje ir Europoje pagal pageidavimą ir susitarimą.

Eksterjeras

Pastatų eksterjerų fotografavimas pagal užsakovo poreikį pardavimui, nuomai, reprezentacijai ar pan.

Dronas

Pastatų, sodybų, sklypų ar kitokių objektų fotografavimas dronu.

Miesto architektūros fotografavimas

Miesto peizažų, naktinis fotografavimas spausdinimui ant drobės, atvirukams, internetui, reprezentacijai ir pan.

Patiekalų fotografavimas

Maisto, patiekalų fotografavimas restoranams, viešbučiams, picerijoms, užkandinėms meniu sudarymui - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, visoje Lietuvoje bei Baltijos šalyse, pagal pageidavimą ir susitarimą. Kaina sutartinė. Sąskaitos išrašymas, atsiskaitymas pavedimu arba grynaisiais.

Automobiliai

Automobilių fotografavimas pardavimui, reprezentacijai ir pan.

Renginių fotografavimas

Renginių fotografavimas – krikštynų, švenčių, išleistuvių, koncertų ir kitokių renginių fotografavimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, visoje Lietuvoje bei Baltijos šalyse, pagal pageidavimą ir susitarimą. Sąskaitos išrašymas, atsiskaitymas pavedimu arba grynaisiais.

Užsakomoji fotografija

Bet kokia kitokia, specifinė fotografija pagal jūsų konkretų poreikį ir užsakymą - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, visoje Lietuvoje bei Baltijos šalyse, pagal pageidavimą ir susitarimą. Kaina sutartinė. Sąskaitos išrašymas, atsiskaitymas pavedimu arba grynaisiais.

Peizažų fotografavimas

Peizažų, gamtos fotografavimas foto tapetų gamybai, atvirukams, kalendoriams, plakatams, foto drobėms ir pan. Kaina sutartinė. Sąskaitos išrašymas, atsiskaitymas pavedimu arba grynaisiais.

DirbuBaltijos šalyse

Susisiekite

kontaktai
© Laimonas Ciūnys 2024. Visos teisės saugomos