Sveiki, esu fotografas Laimonas Ciūnys,

Fotografija yra mano aistra, dalis gyvenimo, be kurios jis būtų kur kas skurdesnis ir monotoniškas. Dėka jos nuolat galiu stebėti aplinką, gyvūnus ir augalus, besikeičiančius gamtos reiškinius, juos analizuoti ir įdomiai užfiksuoti foto aparatu.  Gatvėje aš stebiu žmones, fiksuoju unikalius gyvenimiškus momentus. Vienas mėgstamiausių žanrų yra naktinė fotografija.

Siūlau plataus spektro komercinio fotografavimo paslaugas:

  • Interjero / eksterjero fotografavimas
  • Patiekalų ir gėrimų fotografavimas
  • Renginių, konferencijų ir švenčių fotografavimas
  • Architektūros fotografavimas
  • Užsakomoji fotografija
  • Fotografavimas dronu iš aukštai

Užtikrinu aukščiausią savo darbo kokybę, pritaikytą kiekvienam klientui pagal užsakymo pobūdį.

Savo darbais jau esu pelnęs klientų pasitikėjimą.  Į fotografiją žvelgiu kūrybiškai, randu įdomių sprendimų ir pateikiu itin aukštos kokybės darbus.

Štai keletas atsiliepimų apie mano fotografijas:

“Neseniai socialiniame tinkle “Twitter” užsieniečiai dalijosi lietuvio Laimono Ciūnio žiemiško Vilniaus nuotrauka. Šio fotografo darbai – harmoningi Lietuvos vaizdai – virtualioje erdvėje matomi daugeliui įvairių šalių žmonių. Tokiu būdu fotografas pasauliui rodo mūsų kraštą. O pradžių pradžia buvo dėl kelionės į užsienį L. Ciūnio pirktas fotoaparatas.” (Rasa Pakalkienė – Lietuvos žinios)

“Kvapą gniaužiantys plačiakampiai peizažai, priverčiantys iš naujo atrasti tiek gimtosios šalies, tiek ir kitų kraštų miestų ir gamtos grožį. Pajausti stebuklingą atmosferą, užburiančią šviesą, spalvų gamą, nuotaiką, erdvę… Visą tai ir dar daugiau galite patirti žvelgdami į poetiškus Laimono Ciūnio kūrinius – jie tarsi atvirukai reprezentuoja erdves ir džiugina akį.” (Monika Daukšaitė – portalas www.efoto.lt)

Manimi jau pasitiki:

  • viešbučiai – “Radisson Blu Astorija”, “Grand Hotel Kempinski Vilnius”, “Ratonda”, “Imperial”, “Pušų paunksnėje”, “Monika Hotel Riga”, “Artis Centrum Hotels”, “Shakespeare”, “Artagonist”, “Urbihop”, “Grotthuss”, “Park Inn Radisson Kaunas”, “Radisson Blu Lietuva”, “Comfort”, “Vilniaus Europolis”, “Grata”;
  • poilsio ir pramogų parkas “Tony Resort” poilsiavietė“Asveja”, sodybos “Oktava” ir “Vila Nora” ;
  • įmonės ir įstaigos – Jogailos Morkūno firma “Pirmoji kava”, “Baltic Sotheby`s International Realty”, žurnalas “Constructus”, “Remax”, “Kauen Craft”, “Inreal”, “Girteka”, “Baltasis pyragas”, “Litcargus”, “Pernod Ricard Lietuva”, “Vilniaus turizmo informacijos centras”, “Ecolines”, “Vitkus Clinic”, “Dovanų idėjos”, “Saulės spektras”, “SBA”, “PST”, “Multimedia Mark”, “Zona optima”, “Trakų istorinio nacionalinio parko direkcija”, “Autorail logistics”, “Baltic Clipper”, “Litagra” ir kitos.

Nuorodos:

Patikėjus fotografavimo darbus man, Jums liks tik džiaugtis turimu rezultatu.

Laukiu Jūsų užklausos!